sobota, 3 marca 2012

Poszewka

Z okazji zbliżającego się rozwiązania zachciało mi się coś uszyć dla małej :)
Oto poszewka do mini podusi do wózka.
Szyta ściegami elastycznymi, bo wykorzystałam drukowaną dzianinę 100% bawełna, o splocie interlokowym. mam zastrzeżenia co do marszczenia, ale dawno tego nie robiłam.
Najważniejsze, że wykorzystałam resztkę niemowlęcego materiału, a przede wszystkim, że zrobiłam coś dla dzidzi ;)3 komentarze:

 1. Wiesz, ta poduszka kojarzy mi z taką, którą sam jako dziecko miałem. Może nie ten sam wzór, ale podobny. I uszyła mi ją babcia. Przez lata miałem swoją poduszkę, która zastępowała mi smoczek, bo róg poduszki podkładałem sobie pod nos i tak zasypiałem :)

  Poza tym chciałem napisać, że bardzo miło na Twoim blogu. Znasz się na materiałach, piszesz dokładnie z czego uszyłaś i jeszcze gramaturę podajesz. Dla mnie po większości to czarna magia. Póki co to rozpoznaję bawełnę, sztruks i potrafię stwierdzić czy coś się rozciąga czy nie ;-) Ale przede mną nauki sporo i może dzięki Twojemu blogowi coś się podszkolę ;-)

  Pozdrawiam i zdrówka życzę na ten ostatni miesiąc ciąży :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tworzę parę słów na temat dzianin. Ale opornie mi to idzie przynajmniej jeśli chodzi o zdjęcia. Jak napiszę to tu wrzucę. Mam nadzieję, że informacje komuś pomogą :)

   Usuń